Жертва Пашинського позивається проти України
Загрузка плеера...

Житель Києва В’ячеслав Хімікус подав до Європейського суду з прав людини позов проти держави Україна щодо неефективного розслідування інциденту, що стався на початку січня між ним та народним депутатом Сергієм Пашинським.

Одразу після святкування Нового року інформаційні ресурси гаряче обговорювали те, що голова Комітету з питань нацбезпеки вистрілив у ногу неозброєному чоловікові. Пашинський стверджував, що Хімікус напав на нього з порожньою пляшкою та розбив йому голову. Втім, дружина киянина, яка чула все, що відбувалося, через телефонну слухавку, заявляла про те, що постріл стався ще до дзвону розбитої пляшки.

Суд став на бік народного обранця, визнавши його дії необхідною обороною та знявши усі обвинувачення. Натомість Хімікуса визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення: мовляв, він публічно облаяв Пашинського та його дружину.

Тепер потерпілий, якого вітчизняна Феміда перетворила на зловмисника, намагається встановити справедливість у Стразбурзі. За словами адвоката Хімікуса Марини Паринової, суд прийняв позов та визнав його пріоритетним.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram