Голова хмельницької поліції не пройшов атестацію
Загрузка плеера...

На початку тижня поліцейським Хмельницького представили нового начальника. Ним став Василь Віконський, який раніше працював заступником голови Івано-Франківського главку. Журналісти перевірили біографію службовця та виявили декілька досить обурливих фактів.

Зокрема, виявилося, що після запуску нової поліції Віконський не зміг пройти переатестацію. Втім, йому, як і багатьом іншим колишнім міліціянтам, вдалося відновитися на посаді через суд. Цікавою є податкова декларація Віконського: у ній вказані чотири земельні ділянки загальною площею понад гектар. А дружина копа володіє двома автомобілями – Nissan Patrol та Toyota Land Cruiser Prado. І це при тому, що з 2003 року він живе за рахунок досить скромної заробітної плати правоохоронця.   

Найбільше негативу з боку громадськості викликала та обставина, що службу новий очільник місцевої поліції починав у горезвісній роті особливого призначення "Беркут". У її складі він пройшов шлях від старшого сержанта до капітана. Навряд чи хмельниччани задоволені, що за порядком у їх місті слідкуватиме людина, доля якої тісно пов’язана з спецпідрозділом, відповідальним за розстріл Майдану.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram