На що ж підуть українці задля розмитнення нового авто?
Загрузка плеера...

Купувати нові авто в Україні дорожче, ніж деінде. Тому українці шукають можливості купити автівку за кордоном та пригнати її сюди. Але розмитнення купованої деінде салонної автівки коштує майже в 5 разів більше за новий автомобіль. Зараз в Україні можна купити вживану автівку за ті ж гроші, за які закордоном купується із салону.

Така ситуація підштовхнула українських медійників провести опитування, скільки ж люди насправді готові платити за розмитнення нового авто. Результати виявилися очікуваними.

У середньому за розмитнення люди готові віддати порядку 300-600 євро, адже саме стільки ця процедура коштує у країнах Європи. Кілька опитаних розповіли, що не проти віддати 10% від вартості авто, але не більше.

Загальний результат опитування показує, що більше 1000 євро ніхто платити не збирається. Є такі люди, які взагалі вважають, що не мусять платити за купівлю власної автівки. Хіба, можливо, за папери, які будуть оформлювати.

Нагадаємо, нещодавно представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що для автівок із нерозмитненими номерами закриють кордон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram