Слідство по трагедії MH17 профінансують 5 країн
Загрузка плеера...

Уряди України, Бельгії, Австралії, Нідерландів та Малайзії мають намір підписати ряд меморандумів щодо спільного фінансування розслідування катастрофи "Боїнга", що здійснював рейс MH17. Проект спрямований на те, аби притягнути до відповідальності винних у збитті літака.

Країни створять комітет фінансового нагляду, до якого увійде по одному представнику кожної зі сторін. Орган буде контролювати розподіл грошових внесків та їх цільове використання. Нідерландські міністри вже заявили, що готові взяти на себе витрати на діяльність прокурорів та суддів, а також захист свідків. Держави-підписанти визнають, що кримінальне переслідування має здійснюватися саме у Нідерландах, оскільки якість, незалежність та об’єктивність судової системи королівства не підлягає сумніву.

Меморандуми не обмежуються п’ятьма сторонами, і до них може доєднатися будь-яка країна, громадяни якої загинули у катастрофі MH17. Документи діятимуть впродовж п’яти років, після чого їх автоматично продовжать на такий же період часу.

Нагадаємо, що внаслідок падіння малазійського "Боїнга" у Донецькій області 17 липня 2014 року загинули 298 осіб. Це найбільша авіакатастрофа XXI століття. Світова спільнота має докази того, що літак був збитий пострілом з установки "Бук", якою оперували кадрові російські військові.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram