Британська поліція затримала третього підозрюваного в теракті
Загрузка плеера...

Управління Скотланд-Ярду поінформувало громадськість про арешт у місті Ньюпорт, що в Південному Уельсі, третього підозрюваного в причетності до теракту в метро Лондона.

Правоохоронці затримали 25-річного чоловіка за законом про протидію тероризму. Наразі його ім'я не розголошується, у нього вдома проведено обшук.

Участь у спецоперації взяли співробітники контртерористичних підрозділів, поліції та Уельського підрозділу з боротьби із тероризмом та екстремізмом.

Раніше британські правоохоронці арештували двох чоловіків 21 та 18 років, яких підозрюють у причетності до теракту в метро Лондона. Одного затримали у передмісті столиці, а другого – в місті Дувр, що на півдні Великобританії.

ЗМІ повідомляли, що один із затриманих виявився біженцем з Іраку, обидва чоловіки виховувалися у сім'ях прийомних батьків-британців.

Нагадаємо, що вибух на станції "Парсонс Грін" у лондонській підземці пролунав 15 вересня. Саморобний вибуховий пристрій був приведений у дію у вагоні поїзда. У результаті теракту постраждало близько 30 осіб.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram