Ляшко відцурався від однопартійця-вбивці
Загрузка плеера...

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко повідомив про те, що члена його політичної сили Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві. Депутат Миргородської міської ради жорстоко побив свого колегу із фракції Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олега Супруненка. Після 26 днів, проведених у реанімації, політик внаслідок отриманих травм помер.

Ляшко стверджує, що не знає усіх обставин кримінальної справи. Втім, Олег Валерійович не втратив моменту, аби вчергове попіаритися навіть на власних прорахунках. Головний радикал, не дочекавшись вироку суду, заявив, що не збирається прикривати злочинців, якщо вони винні – тобто, по суті, відцурався від людини, яку приймав до власної партії. Він вимагає від Хачатряна скласти мандат та вийти з партії – либонь, для того, аби цей інцидент якомога скоріше перестали асоціювати з самим Ляшком.

Не забув лідер парламентської фракції ще й кинути камінь у город своїх опонентів. Він нагадав громадськості, як колись Юлія Тимошенко до останнього захищала та виправдовувала нардепа-вбивцю Лозинського. Що ж, до подібної партійної солідарності пан Ляшко явно не схильний.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram