У відставку
Загрузка плеера...

Незалежні члени наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Пол Ворвік та Маркус Річардс планують подати у відставку. Причина такого рішення – відсутність підтримки реформи корпоративного управління з боку правління.

У своєму листі до НАК "Нафтогаз" незалежні члени зазначають – у квітні нинішнього року вони вже пояснили представникам Кабміну свою позицію щодо невиконання правлінням Плану реформування корпоративного правління акціонерної компанії.

У листі зазначено: "Не дивлячись на запевнення, надані членам наглядової ради представниками вищого політичного керівництва України, протягом останніх п’яти місяців не відбулося ніяких суттєвих зрушень вперед. Навпаки, рівень політичного втручання в роботу Нафтогазу продовжує рости і став, на жаль, очевидною нормою".

Нагадаємо, що півроку тому посаду полишила Юлія Ковалів. На початку вересня про свій намір піти у відставку заявив ще один член наглядової ради Чарльз Проктор.

Якщо Ворвік, Річардс та Проктор не змінять своїх рішень, у раді лишиться один діючий член – колишній голова Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram