Шість тисяч прикордонників були причетні до корупції
Загрузка плеера...

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал розповів про антикорупційні "чистки" всередині структури. У 2017 році було проведено 3 таких рейди.

Як виявилось, перевірку не пройшли близько 6 тисяч співробітників ДПСУ. Більшість з них (більше 5 тисяч) було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Решту випадків класифікували як адміністративні правопорушення. Проти 73 осіб відкрили кримінальні провадження. Суд виніс вирок приблизно у половині справ.

За словами Цигикала, 500 прикордонників вже звільнили. Зазначимо, у минулому році за результатами внутрішніх розслідувань було звільнено близько 3 тисяч співробітників.

У Держприкордонслужбі похизувалися тим, що випадків відмови від хабарів стало більше. У відомстві говорять про 800 таких випадків, які було зафіксовано впродовж року. Тобто прикордонникам, в середньому, пропонують не менше трьох хабарів на добу.

Петро Цигикал пообіцяв, що служба внутрішньої безпеки продовжить розслідування корупційної діяльності співробітників ДПСУ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram