Президенти Литви та Польщі засудили Росію в ООН
Загрузка плеера...

У Нью-Йорку тривають загальні дебати в рамках сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Виступ Президента України Петра Порошенка ще попереду, а тим часом нашу державу у своїх промовах вже встигли згадати лідери Литви та Польщі.

Даля Грибаускайте з трибуни закликала світ звернути увагу на Східну Європу, де Росія, цитуємо, "застосовує методи шантажу, насмішок та агресії". Політик нагадала, що РФ є постійним членом Ради Безпеки і мала б захищати мир. Натомість Кремль напав на Грузію, анексував Крим та безпосередньо бере участь у війні на сході України. Глава Литви також підкреслила небезпеку, яку несуть спільні білорусько-російські військові навчання "Захід".

Підтримав свою колегу президент Польщі Анджей Дуда. Він заявив, що Росія порушила базові принципи ООН щодо недоторканності кордонів та відмови від використання збройних сил у вирішенні конфліктів. Наш західний сусід вимагає виконання міжнародних зобов’язань та дотримання норм міжнародного права щодо ситуації у Грузії та Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram