Трамп вперше виступив на Генасамблеї ООН
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп вперше виступив на засіданні Генеральної асамблеї ООН й озвучив цілу низку важливих тез.

Зокрема, він заявив про те, що його країна готова повністю знищити Північну Корею, якщо доведеться захищати себе або союзників. При цьому Трамп охарактеризував північнокорейський режим як "самовбивчий" і "порочний", ядерна програма якого загрожує всьому світу.

У зв'язку з цим американський президент закликав усі країни до співпраці для ізоляції КНДР до тих пір, поки вона не припинить своїх ворожих дій.

Трамп також заявив, що світова спільнота відкидає загрози суверенітету держав – від України до Південно-Китайського моря. Водночас він зазначив, що як глава держави завжди буде ставити США на перше місце, а національна держава як і раніше залишається кращим інструментом поліпшення життя народу.

Ще однією важливою тезою виступу була обіцянка зупинити радикальний ісламський тероризм. При цьому ЗМІ відзначають, що Трамп використав саме слово "ісламський", а не "ісламістський", хоча багато його радників з нацбезпеки закликали відмовитися від такого терміна.

Крім того, американський президент розкритикував ядерну угоду своєї країни з Іраном, назвавши її найгіршою з угод, яку США коли-небудь укладали. Він зауважив, що не можна дотримуватися тих домовленостей, які служать прикриттям для безперервної реалізації ядерної програми.

За словами Трампа, не можна допустити, щоб убивчий режим продовжував свою діяльність із дестабілізації та будував небезпечні ракети, використовуючи угоду як прикриття.

Загалом виступ президента США в ООН отримав багато схвальних відгуків. Зокрема прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу зауважив, що ніколи не чув сильнішої або більш хороброї промови. Він додав, що Дональд Трамп повідомив правду про великі небезпеки, що стоять перед нашим світом, і звернувся з потужним закликом протистояти, щоб забезпечити майбутнє людства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram