У Мексиці сотні загиблих та десятки зниклих безвісти
Загрузка плеера...

У ніч із 19 на 20 вересня Мексика постраждала від землетрусу магнітудою 7,1. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив глава аварійно-рятувальної служби Мексики Луїс Феліпе Пуенте.

Через землетрус майже 5 мільйонів будівель залишилось без світла. А в де-яких з них через витоки газу сталися пожежі та вибухи.

"У Мексиці в результаті нового руйнівного землетрусу загинули понад 200 осіб, у тому числі не менш як 21 дитина. Діти загинули, коли в результаті підземного поштовху обвалилася будівля їх початкової школи у Мехіко. Їхні тіла вже витягли з-під руїн триповерхової будівлі. Ще близько 30 дітей і 8 дорослих вважаються зниклими безвісти, загинули 4 дорослих", – повідомив президент Мексики Енріке Пенья Ньєто.

В країні введено стан надзвичайної ситуації. Людям приходять повідомлення від їхніх родичів з проханнями порятунку та допомоги.

Також, землетрус спричинив виверження вулкану Попокатепетль, що знаходиться неподалік Мексики. Цю ситуацію із вулканом мексиканські сейсмологи назвали "червоною тривогою", одним із вищих рівнів.

Землетрус стався рівно на річницю руйнівного землетрусу 1985 року. 32 роки тому у Тихому океані стався землетрус магнітудою 8,1.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram