Американські бізнесмени проти тарифів "Укрзалізниці"
Загрузка плеера...

Заплановане "Укрзалізницею" підвищення тарифів на перевезення вантажів викликало обурення не лише українського, а й зарубіжного бізнесу. Американська торговельна палата також вважає збільшення цін необґрунтованим. Українське представництво палати склало листа з вимогою скасувати заплановане підвищення. Документ адресовано міністру інфраструктури, міністру економічного розвитку і торгівлі, міністру фінансів, а також голові Державної регуляторної служби і очільнику "Укрзалізниці".

У американській торговельній палаті вважають, що рішення про здорожчання послуг не було прозорим та відкритим. Експерти зі США зазначили, що перевізник має спершу відзвітувати про економічні наслідки минулого підвищення тарифів, потім – розробити стратегію покращення якості послуг, а вже після цього можна братись і до цінової політики. Урядовців закликали не підтримувати індексацію тарифів.

Нагадаємо, кілька днів тому у Кабміні погодили новий фінансовий план для "Укрзалізниці". Раніше перевізник пояснював, що після збільшення вартості послуг залізничники додатково отримають більше 20 млрд грн, які мають спрямувати на оновлення рухомого складу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram