Рада третє засідання розглядає поправки до законопроекту 6232
Загрузка плеера...

Верховна Рада продовжила розгляд поправок до законопроекту 6232.

Документ вносить зміни до Господарського, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства та інших.

До законопроекту було подано 4700 поправок, у вівторок депутати розглянули трохи більше тисячі, жодну не було прийнято.

У вівторок на порядку денному з’явилися пенсійна та медична реформа, але до них депутати дійти не встигли.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Я хочу нагадати, що безпрецедентно масштабний законопроект. Ми його розглядаємо вже третій пленарний день. І я прошу усіх народних депутатів працювати максимально ефективно, щоб правильну процедуру розгляду ми не довели до абсурду. Нам цього тижня вкрай важливо перейти до розгляду пенсійної реформи, щоб до 1 жовтня ми могли її розглянути. І тому я прошу усіх народних депутатів працювати ефективно, системно. І працювати на результат, а не для дискредитації самої атмосфери розгляду законопроекту у другому читанні".

Сергій Власенко, народнйи депутат України (фракція"Батьківщина"):

"Я можу зазначити, що текст, який було запропоновано до першого читання, цей текст точно залишає далеко позаду і диктаторські закони 16-го січня і судову реформу Януковича. Тому що абсолютно брутально у цьому законопроекті пропонується обмежувати і права учасників процесу, також обмежувати гласність судового процесу, обмежувати механізми захисту". 

Максим Бурбак, голова фракції "Народний фронт":

"Ми пропонуємо розглянути законопроект, навіть якщо буде треба працювати без перерви, вночі – але пройти по цим поправкам".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram