Держгеонадра не продовжують ліцензії на роботу
Загрузка плеера...

У Києві співробітники підприємства "Суха Балка" влаштували протест. Люди зібрались біля приміщення Державної служби геології та надр, вимагаючи видати їм дозвіл на розробку родовищ. Протестувальники заявляють, що суд підтримав їх вимогу про видачу ліцензій. Після того, як рік тому завершився термін дії попередніх документів, Держгеонадра не стали продовжувати ліцензію. Спершу справу розглянули у обласному адмінсуді на Дніпропетровщині, потім – у Вищому адміністративному суді України.

Обидві інстанції визнали вимоги підприємства цілком законними.

Проблеми почались також у Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", яку позбавили ліцензій на розробку родовищ у Полтавській області. Таке рішення за позовом Державної служби геології та надр прийняв Окружний адмінсуд столиці. Відтепер "Нафтогаз" не зможе користуватись трьома родовищами.

У енергетичній корпорації вважають, що Держгеонадра зумисне перешкоджають їх роботі. Андрій Коболєв, голова правління "Нафтогазу", заявив, що компанія оскаржуватиме рішення суду.

Нагадаємо, раніше на проблеми з продовженням ліцензій на розробку родовищ скаржились в "Укрнафті". Попри рішення суду, Держгеонадра відмовили компанії у видачі дозвільних документів. На підприємстві підрахували, що через зволікання служби держава втратила близько 150 млн грн, які могли б бути сплачені у якості податків від розробки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram