Медики мітингували під Верховною Радою проти реформи
Загрузка плеера...

Під будівлю Верховної Ради з різних областей України прийшли на мітинг декілька тисяч лікарів та співробітників медичної сфери.

Акцію протесту організувала профспілка працівників охорони здоров'я. Учасники демонстрації вимагають від чинної влади назначити очільника МОЗу і прозоро провести медреформу, взявши до уваги думки та пропозиції медичної спільноти.

Окрім цього люди у білих халатах хочуть домогтися підвищення та своєчасної виплати зарплат.

На час проведення акцій протесту біля НБУ, Кабміну та Верховної Ради в місті Києві для забезпечення правопорядку було залучено приблизно 2,5 тисячі правоохоронців.

Олександр Безрабко, лікар-нарколог (Сумська обл.):

"Те, що зараз робиться зі сферою охорони здоров'я в Україні, ганьба. Тепер ще гірше стало. Медичні працівники отримують найнижчі зарплати з-поміж усіх бюджетників. Народ, який зараз у злиднях, не має змоги прогодувати лікаря і підтримати медичну галузь. Сільська медицина руйнується, її фактично немає. Тому ми тут. Це превентивний захід. Якщо влада нас не почує, то будуть акції серйозніші.

Ольга Радойчина, лікар-невропатолог (Сумська обл.):

Такого свавілля у сфері медицини, як зараз, не було ніколи. Іде знищення буквально у кожному пункті: швидка допомога, туберкульозна служба та інших служб. Все розвалюється. Сільська медицина вже знищена. Вже скоро не буде що розвалювати. Треба щось робити.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram