Поліція Харкова залишилась без керівника
Загрузка плеера...

Вітчизняна патрульна поліція продовжує масово втрачати своїх співробітників. Відтік кадрів відбувається не лише на рівні рядових правоохоронців, але і серед керівного складу. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook про відставку повідомив начальник поліції Харкова Вадим Лісничук.

Вже колишній коп був небагатослівним: запевнив, що зробив на довіреній йому посаді все, що міг, і запропонував тому, хто може зробити краще, прийти та спробувати. При цьому жодних причин звільнення пан Лісничук не озвучив. У прес-службі харківського главку журналістам теж нічого не пояснюють, обмежуючись лише інформацією про те, що з 19 вересня підрозділ матиме нове керівництво.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив Вадима Лісничука головою патрульної поліції Харкова у листопаді минулого року. До цього він очолював Черкаське управління, а ще раніше брав участь у антитерористичній операції. У складі батальйону "Київ-1" звільняв Миколаївку та Слов’янськ. Під час Революції Гідності був на Майдані, після втечі Януковича допомагав забезпечувати порядок у столиці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram