Саакашвілі продовжує мандрівки Україною
Загрузка плеера...

Попри те, що Міхеїл Саакашвілі уже побував у суді на розгляді справи про незаконний перетин кордону, Міхо без проблем продовжує свої мандрівки Україною.

18 вересня Мостиський районний суд на Львівщині взявся за розгляд протоколу, який прикордонники склали на Саакашвілі. Слухання тривали недовго. Після того, як обидві сторони зачитали свої клопотання, засідання вирішили перенести на 22 вересня. Цей час потрібен представникам Держприкордонслужби, аби, на вимогу адвокатів Міхо, долучити до справи відеоматеріали та план евакуації співробітників.

Біля приміщення суду зібралось чимало людей, які не підтримують "грузинського реформатора". У політика полетіли яйця.

Вже наступного дня, 19 вересня, прес-секретарка Саакашвілі заявила, що політик прибув до Києва, аби оскаржити указ про позбавлення його громадянства. Після цього Міхо обіцяє навідатись до Дніпра, Запоріжжя, Полтави та Одеси.

Зазначимо, що скоро суд має обрати запобіжний захід активному учаснику прориву кордону у Шегинях – Давиду Сакварелідзе. Його адвокати намагались оскаржити висунуту підозру, проте судді не підтримали клопотання. Прорив кордону у пункті пропуску "Шегині" стався 10 вересня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram