Україна позичила 3 млрд дол. на 15 років
Загрузка плеера...

Вперше за останні три роки Україна вийшла на ринки суверенних запозичень.

За словами глави держави, Україна запозичила 3 мільярди доларів під 7,3-7,5% на 15 років.

За оцінками представників інвестиційних банків JP Morgan, Rothschild, BNP Paribas в Україні проводяться позитивні реформи.

Йдеться про зміни в енергетичному секторі, дерегуляції, створенні сприятливого бізнес-клімату та підготовку до приватизації.

Петро Порошенко, Президент України:

"Україна вийшла на ринок запозичень і запозичила 3 мільярди доларів. Причому запозичила на рекордний термін. Ніколи до цього Україна не запозичувала такого обсягу, ніколи ми не запозичували на термін 15 років. Це надзвичайно позитивна оцінка інвесторами реформ, які відбуваються в Україні.

Це факт, коли кожен з інвесторів своїм доларом голосує за успіх наших реформ. Окремо я хочу подякувати нашим партнерам з МВФ, Світового банку, з Міжнародної фінансової корпорації, з Європейського банку реконструкції та розвитку, які спільно з нами проводили ці реформи і, на сьогоднішній день, світ визнає їх ефективність.

Це і реформи енергетичного сектора, це реформи по дерегуляції, реформи по створенню абсолютно нових кроків по бізнес-клімату, це і підготовка до процесу приватизації.

І що важливо, це робить дешевшими будь-які запозичення, з якими українські суб'єкти зовнішнього господарювання виходять на зовнішні ринки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram