Справа 2 травня: Суд знову заарештував двох фігурантів
Загрузка плеера...

Фігуранти одеської "справи 2 травня" Євген Мефьодов та Сергій Долженков, яких у понеділок разом з іншими виправдав Чорноморський суд, отримали нову підозру – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Київський райсуд Одеси задовольнив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді двох місяців арешту.

Ще до проголошення рішення Долженков заявив, що подаватиме позови до Європейського суду з прав людини за те, що державні органи нібито тиснуть на нього. Інший затриманий Євген Мефьодов заявив відвід судді і зазначив, що його право на захист було порушено.

Клопотання про відвід судді не задовольнили. Обох підозрюваних у сепаратизмі Євгена Мефьодова та Сергія Долженкова заарештували строком на 60 діб до рішення слідства. Слідчий суддя Микола Тонконоженко прийняв рішення про арешт підозрюваних без права внесення застави.

Як стало відомо, на одного з фігурантів "справи 2 травня" Євгена Гищука, який був виправданий, напали невідомі. Це сталося в Овідіополі. Чоловікові пробили голову. Він госпіталізований. Подробиці з’ясовуються.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram