Сенат США ухвалив допомогу для України
Загрузка плеера...

Запропонований Пентагоном проект "Закону про бюджет США на потреби національної безпеки 2018" ухвалив Сенат США. У ньому на допомогу Україні передбачено $500 мільйонів.

Про це на своїй сторнінці у Facebook написав Президент України Петро Порошенко.

Проект цього закону дає право надати Україні летальну зброю оборонного характеру. Також, за словами Порошенка, у положеннях до документа вказано, що Україна має право використовувати кошти оборонного бюджету США для реабілітації поранених українських військових у медичних закладах Штатів та на посилення можливостей повітряних і військово-морських сил України.

"Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони", – зауважив Петро Порошенко.

Версія законопроекту Сенату дещо відрізняється від раніше ухваленої версії Палатою представників, тому обидва варіанти будуть зводитись в один текст. Після того документ направлять на підпис Президенту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram