У "Нафтогазу" забрали ліцензії на три свердловини
Загрузка плеера...

Київський окружний адміністративний суд анулював ліцензії на розробку трьох родовищ "Нафтогазом" на Полтавщині. Суд розглядав позов Держслужби геології і надр, яка звернулася з позовом на підставі заяви нардепа від фракції "БПП" Сергія Капліна. Цьому підтвердженням ухвала суду, оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

Ще 12 грудня 2016 року було зареєстроване звернення Капліна у Міністерстві екології та природних ресурсів. У його зверненні було вказано, що Нафтогаз не виконав свої зобов'язання за програмою з геологічного вивчення родовищ, на розробку яких були надані ліцензії. Мова йшла про Оболонську, Будищансько-Чутівську і Писаревську нафтогазоносні площі.

Після цього звернення у січні 2017 року депутати Полтавської облради звернулися у Держгеонадр з вимогою зупинити дії спеціальних дозволів "Нафтогазу" у зв'язку з неналежним виконанням холдингом програм робіт на ліцензійних ділянках.

Аналізуючи текст рішення суду, випливає, що "Нафтогаз" неодноразово звертався до Держгеонадр з проханнями внесення змін у програму робіт на родовищах. Але їм щоразу відмовляли на такі прохання у повному обсязі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram