У сутичках у Чорноморську постраждало 35 силовиків
Загрузка плеера...

У понеділок, 18 вересня, під будівлею Іллічівського міського суду в Чорноморську Одеської області під час масових заворушень постраждало не менше 35 правоохоронців.

Як уточнили в Міністерстві внутрішніх справ України, внаслідок зіткнень з активістами травми різного ступеня важкості отримали 20 поліцейських і 15 бійців Національної гвардії.

Кілька десятків людей, невдоволених рішенням суду щодо учасників так званої справи 2 травня, напали на стражів порядку, кидали в них пляшки, каміння, вибухові пакети, застосовували газові балончики. У відповідь правоохоронці змушені були застосувати спецзасоби.

Водночас кількість постраждалих з боку активістів залишається невідомою. Як заявив радник глави Нацполіціїї в Одеській області Руслан Форостяк, ніхто з цивільних осіб за медичною допомогою не звертався.

За фактом заворушень поліція відкрила кримінальну справу за статтею "Хуліганство".

Крім того, повідомляється, що активісти прогнали з-під будівлі суду консула Російської Федерації, який намагався потрапити на засідання. Дипломат заявляв, що бажає поспілкуватися з правоохоронцями і суддями.

Після переслідування з боку активістів консул сів в автомобіль із дипломатичними номерами і покинув територію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram