Інститут серця вперше прийняв пацієнта з гелікоптера
Загрузка плеера...

Директор столичного Інституту серця Борис Тодуров повідомив про те, що вперше за історію вітчизняної медицини пацієнтку до його закладу доправили авіатранспортом.

8-річна Поліна із Маріуполя має важку хворобу, що вимагає невідкладного лікування. Везти її до Києва автомобілем чи залізницею було неможливо – лікарі прогнозували, що дівчинка не переживе цю подорож. Тож було ухвалене рішення скористатися санітарним гелікоптером. О 14 годині у неділю вертоліт успішно здійснив посадку на даху Інституту. Маленьку пацієнтку зустрічав особисто головний кардіолог країни. Стан Поліни вдалося нормалізувати, втім, поки що вона перебуває у комі.

Борис Тодуров вважає, що цей випадок має стати для української влади важливим сигналом. Держава повинна надавати медичну допомогу будь-якому громадянину, незалежно від того, наскільки великими є витрати. На думку пана Тодурова, економія коштів, про яку зараз так активно говорять у Міністерстві охорони здоров’я, ніколи не дозволить нашій державі розвивати сучасну високотехнологічну медицину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram