У Львові завершився Форум видавців
Загрузка плеера...

У Львові завершився 24-й Форум видавців. За п'ять днів тут відбулося більше тисячі освітніх і культурних заходів. Літературна подія зібрала представників 24 країн. Серед гостей – українські та зарубіжні митці, видавці, письменники.

Подія відзначилась двома скандалами, один з яких розпочався задовго до старту Форуму. Через протести і погрози праворадикальних організацій було скасовано презентацію книжки Лариси Денисенко "Майя та її мами". Втім, дискусію організатори все ж провели.

Другою значною подією став скандал під час презентації книжки "Ліва Європа", де проаналізовано політичні течії у різних країнах. Ця подія також привернула увагу представників правих організацій. На презентацію прийшли близько 50 молодиків, які не пускали інших людей у приміщення. До врегулювання конфлікту довелось залучити поліцію. Згодом у "Правому секторі" пояснили, що представники організації хотіли долучитись до дискусії, проте організатори зневажили їх право на обговорення книжки.

Під кінець Форуму було ухвалено звернення до творчої інтелігенції в Україні та закордоном. Представників творчих професій закликали підтримати українських політв'язнів, які перебувають у Росії – зокрема, Романа Сущенка та Михайла Семену.

Форум видавців проводять з 1994 року, він має статус національної події.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram