Українці цькують генпрокурора за рукостискання
Загрузка плеера...

16 вересня виповнилося 17 років з того дня, коли колеги та родичі востаннє бачили живим журналіста Георгія Гонгадзе. Саме у річницю зникнення засновника "Української правди" на форумі "YES" у Києві відбулося рукостискання, що викликало шквал обурення у соціальних мережах.

Генеральний прокурор Юрій Луценко привітався з колишнім президентом України Леонідом Кучмою. Привітався чемно, з люб’язною посмішкою. А у березні 2001 року саме Луценко був координатором акції "Україна без Кучми", головною вимогою якої було притягнення голови держави до відповідальності за нібито замовлення ліквідації Гонгадзе. Тоді Юрій Віталійович заявляв, що Леонід Данилович має піти геть і дарував йому у парламенті солом’яні лапті – символ тюремного ув’язнення. Тепер же ручкається зі звинуваченим ним політиком, наче зі старим другом.

Нагадаємо, що у XXI столітті кожен очільник ГПУ обіцяв завершити розслідування звірячого вбивства Георгія Гонгадзе та назвати його замовників. Втім, ні попередникам Луценка, ні самому екс-голові фракції "БПП" це так і не вдалося. Багато українців і досі впевнені, що журналіста обезголовили через його професійну діяльність, і зроблено це було за наказом Леоніда Кучми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram