Без жертв не обійшлося – Індію штормить
Загрузка плеера...

Один з найвідсталіших штатів Індії постраждав від шторму. Біхаром пронісся ураган, в результаті якого не тільки вирвані дерева та розвалені будинки, а й загинуло щонайменше 12 людей.

Не лише шторм забрав життя жителів Індії. Протягом останніх двох тижнів Біхар страждає від наслідків потужної повені, через яку загинуло 514 осіб. Повінь накрила 21 район, в якому проживає понад 17 мільйонів жителів і стала найбільш смертоносною з 2008 року. 

Найбільшого збитку завдано району Джогбані, який раніше не мав схильності до повеней. З 2000 по 2015 рік у цьому районі повені забирали в середньому чотири людини на рік. З 2016 року тут вже загинуло 156 осіб.

Нещодавно побудовану владою інфраструктуру не розробили для боротьби з паводковими водами. Стратегія держави з пом’якшення наслідків повені не оновлювалася вже багато століть поспіль, а експерти попереджають, що штат Біхар в наступні роки ще більше страждатиме від повеней.

Нагадаємо, що 17 вересня, Східний штат Індії Ассам постраждав від сильного шторму. Загинуло шестеро дітей та четверо дорослих.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram