Пайфер розкритикував авіамонополіста
Загрузка плеера...

Колишній посол Сполучених Штатів в України Стівен Пайфер вирішив поділитися зі своїми читачами у Twitter враженнями від польоту рейсом "МАУ". Експерт аналітичного центру Brookings Institution подорожував до Києва на форум "Ялтинська європейська стратегія" і дійшов висновку, що більше ніколи не скористається послугами авіакомпанії-монополіста.

Пайфер поскаржився на те, що йому було незручно сидіти, за реєстрацію багажу довелося заплатити шалені гроші, а на борту навіть не годували, незважаючи на чималеньку ціну квитка. А найбільше обурило дипломата те, що сайт "МАУ" відмовився приймати його негативний відгук. Наступного разу американець, за його власними словами, надасть перевагу перевізнику Lufthansa, навіть якщо замість прямого рейсу доведеться летіти з пересадкою.

Нагадаємо, що саме через "Міжнародні авіалінії України" наші співвітчизники позбулися можливості дешево літати до Європи. Керівництво компанії за змовою з дирекцією аеропорту "Бориспіль" завадило вийти на український ринок ірландському лоукостеру Ryanair. Пасажири "МАУ" постійно повідомляють про падіння рівня сервісу на борту їх літаків, при цьому ціни на квитки лише зростають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram