У Сент-Луїсі тривають протести через судовий вирок
Загрузка плеера...

У Сент-Луїсі в США пройшли масштабні протести. Причиною цього стало те, що суд виправдав колишнього поліцейського, який застрелив темношкірого хлопця Ентоні Ламара Сміта.

Це сталося у 2011 році. Коп пояснив, що вистрілив у Сміта, адже йому здалося, що той потягнувся за зброєю. Тим часом активісти стверджують, що хлопець був готовий здатись поліції.

Протести у Сент-Луїсі розпочались у п'ятницю. Кілька сотень активістів організували марш містом, вимагаючи справедливого рішення у справі. Втім, скоро почались сутички між учасниками ходи і поліцією. Люди розбили вікна у приміщенні мерії, у правоохоронців полетіло каміння. Проти демонстрантів використали сльозогінний газ і гумові кулі.

У перший же день після зіткнень було заарештовано більше 30 осіб. Наступного дня затримали ще дев'ятьох учасників масових заворушень. Більше 20 поліцейських отримали поранення.

Недільна акція виявилась найбільш мирною. Учасники протесту пройшлись містом, а біля штабу поліції вони лягли на землю, зображаючи убитих жертв свавілля правоохоронців.

Сутички досі тривають. Музичні виконавці скасували концерти у місті, аби не наражати відвідувачів на небезпеку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram