Пожежа в одеському таборі забрала життя двох дітей
Загрузка плеера...

У ніч з 15 на 16 вересня у муніципальному дитячому таборі "Вікторія" в Одесі сталася пожежа. Загинули двоє дітей, іще двоє через травми та отруєння продуктами горіння потрапили до обласної дитячої лікарні.

Займання почалося в  одному з дерев’яних корпусів увечері, проте відомо про надзвичайну подію стало лише близько опівночі. За словами керівника одеського обласного управління національної поліції, протипожежна сигналізація не спрацювала.

Коли прибули рятувальники, полум’я охопило вже більше півтисячі квадратних метрів. Була небезпека займання сусідніх приміщень, пожежникам довелося обливати їх водою. У ліквідації пожежі було задіяно 40 рятувальників та 9 одиниць техніки.

Місцеві жителі у соціальних мережах повідомляють, що пожежна водойма на території закладу виявилася порожньою, а у гідрантах був дуже низький тиск – тож воду для ліквідації пожежі довелося брати  більш ніж за кілометр від табору. Те, що у санаторії не було води регіональним ЗМІ підтвердили у ДСНС.

Дітей із закладу евакуювали до прибуття пожежних. Під час події у таборі знаходилося 150 дітей, з них 42 - у будинку, де сталося займання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram