СБУ хоче, щоб "Укрправда" вилучила статтю з сайту
Загрузка плеера...

Співробітники СБУ втрутились у роботу видання "Українська правда". Силовики прийшли у редакцію з вимогою вилучити із загального доступу матеріал, який було опубліковано у січні. В "Українській правді" пояснили, що правоохоронці мають претензії до статті про зрив програми розвитку оборонно-промислового комплексу. У Службі безпеки заявили, що побачили ознаки розголошення державної таємниці. В СБУ відкрили кримінальне провадження.

Силовики вручили Севгіль Мусаєвій, головному редакторові, листа з вимогою надати оригінал файлу та всіх документів, які було використано для написання матеріалу. У документі вказано, що статтю слід вилучити тимчасово – до встановлення істини.

У Національній спілці журналістів уже висловили свою позицію з цього приводу. Очільник НСЖУ Сергій Томіленко заявив, що силовики тиснуть на медіа і спеціально відволікають журналістів від роботи. Він заявив, що поріг чутливості до засобів впливу на ЗМІ піднімається, а "гальма не спрацьовують".

Інцидент вже прокоментував і Президент України Петро Порошенко. Він назвав такі дії правоохоронців неприпустимими. У Службі безпеки поки не прокоментували свої дії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram