Субсидії для киян, – опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У Міністерстві соціальної політики України інформують – цієї зими з п’ятнадцяти мільйонів родин субсидії отримуватиме тільки дев’ять. Спочатку у бюджеті країни передбачили 47 мільярдів гривень на державну допомогу субсидіантам, пізніше додатково виділили ще 14 мільярдів. Але і цих коштів не вистачає – тарифи на комунальні послуги стрімко ростуть. У зв'язку з цим журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці, як вони справляються з оплатою комунальних послуг і наскільки їх "рятує" допомога з боку держави (у випадку, якщо вона взагалі є).

Людям відповідали на питання: "Чи отримуєте Ви субсидії? Якщо ні, то чому? Якщо так, то наскільки субсидії покривають платню за комунальні послуги?"

І ось які відповіді ми отримали.

Валентина, мешканка Києва:

"Да. Ми на інвалідності родина, звичайно не вистачає. Адже у нас вся родина – інваліди. Але живемо якось.00,31-00,36Якщо по опаленню, то за рахунок субсидій ми економимо 700-800 грн… Для нас це пенсія".

Сергій Михайлович, мешканець Києва:

"Да. 00,29-0,45 Я пенсионер, моя жена пенсионерка. Пенсии сейчас маленькие… Как людям выживать? Мы подали заявление, а уже через две недели пришло оповещение, что начислена субсидия".

Світлана Миколаївна, мешканка Києва:

"Нет. У меня пенсия очень, видимо, большая, аж 1579 гривен. Если бы не дети, я бы не знаю, как держалась. Очень маленькая пенсия, хотя я Заслуженный учитель Украины,"Отличник народного образования". И когда я спросила, что ж это за пенсия, мне ответили, что отличником я была в другой стране".

Мешканець Києва:

"В прошлом году получал, а в этом не знаю. Я участник войны, инвалид второй группы, а по постановлению Кабинета Министров сняли с меня 50%, так, как получаю пенсию свыше прожиточного минимума".

Мешканка Києва:

"Ні. А тому, що у нас прописані донька та зять. Хоч і живуть в іншому місті. І раніше не отримували. Це все "розвод"".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram