Retrospective
Загрузка плеера...

NewsNetwork представляє події тижня за різні роки та з різних країн. Retrospective нагадує про цікаве та важливе.

Терористичний акт, який змінив усе

11 вересня 2001 року у Нью-Йорці в результаті терористичного акту вибухнув Всесвітній торговий центр. Комплекс складався з 7 будинків, серед яких архітектурною домінантою були дві вежі-близнюки, кожна по 110 поверхів. Вежі повністю обвалилися, ще один будинок комплексу було поховано під уламками першої вежі.

Перше подружжя у космосі

У 1992 році на орбіті побувала перша подружня пара – американці Марк Лі та Джен Девіс.

NASA зазвичай забороняє летіти в космос подружжям, але ця пара стала винятком, адже зізналися вони про одруження перед самим польотом. Політ тривав майже 8 діб.

Прогрес у криміналістиці

Англійський антрополог Френсіс Гальтон домігся введення дактилоскопії як метод реєстрації кримінальних злочинців в Англії в 1895 році, а вже 13 вересня 1902 р. у Великій Британії відбитки пальців з місця злочину вперше використані як доказ провини по відношенню до затриманого Гаррі Джексона.

Таємні операції СРСР

14 вересня 1954 року влада СРСР на Тоцькому полігоні здійснила жахливий злочин. Вони випробували ядерну бомбу на власних громадянах. Це був вибух потужністю близько 40 кілотонн, а це удвічі більше за вибух у Хіросімі та Нагасакі. За офіційними даними, жертв від операції під кодовою назвою "СНІЖОК", нараховується більше 40 тисяч.

Танки від британців

У 1916 році в ході Першої Світової війни під час битви на Соммі британці вперше у військовій практиці людства застосували танки – 32 доволі примітивні і повільні машини, котрі навіть не встигали рухатись синхронно з переміщенням піхоти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram