Мати Лободи йде з Ірпінської міськради
Загрузка плеера...

Дубль два. Мати відомої співачки Світлани Лободи Наталія вже вдруге за останні півроку подала заяву про припинення своїх повноважень депутата Ірпінської міської ради.

Жінка була обрана до місцевого дорадчого органу у 2015 році, але відомою стала не завдяки активній діяльності на благо свого населеного пункту. У березні вона разом зі своєю зірковою дочкою з’їздила до Москви на зйомки популярного ток-шоу. Під час програми Світлана Лобода скаржилася росіянам на утиски з боку українських націоналістів, а її мати подарувала ведучому торт.

Громада Ірпеня була обурена вчинком депутатки і звернулася до СБУ з вимогою дати її діям правову оцінку. Саме тоді мер міста Володимир Карплюк, партію якого представляє Наталія Лобода, на пленарному засіданні заявив про рішення жінки відмовитися від мандату. Втім, впродовж п’яти місяців слова залишалися просто словами.

І от тепер пан Карплюк опублікував письмове підтвердження того, що мати співачки все ж полишає міськраду. Він стверджує, що причиною цього є стан її здоров’я, що погіршився після публічних звинувачень з боку ЗМІ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram