Україна блокує створення пішохідних коридорів
Загрузка плеера...

Запровадження безвізового режиму з країнами Європейського союзу не призвело до значного пожвавлення прикордонного руху. Втім, щоденно пункти пропуску перетинають тисячі людей – не лише за допомогою транспортних засобів, але й пішки. На жаль, для останньої групи держава, судячи з усього, не бажає створювати сприятливі умови.

Вітчизняні ЗМІ повідомляють, що Україна затягує створення пішохідних коридорів на прикордонних пунктах "Ужгород-Вишнє Нємєцьке" та "Мальговиці-Нижанковичі". На першому словацькі службовці вже закінчили свою частину робіт, але через бездіяльність українських колег об’єкт залишився у "підвішеному" стані. На другому будівництво має розпочатися найближчим часом. Але польська сторона заявляє, що через зволікання наших посадовців термінал для пішоходів та велосипедистів можуть не включити до проекту.

Найприкріше те, що, за словами посла України у Польщі Андрія Дещиці, Києву для досягнення домовленості про коридори треба усього-на-всього змінити чотири слова у одній з міжнародний угод. Але чиновники ігнорують цю ситуацію вже роками. І далеко не факт, що в них знайдеться воля та час для того, аби все ж зробити необхідні правки за ті кілька днів чи тижнів, що залишилися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram