Українські АЗС обдурюють водіїв
Загрузка плеера...

Державна споживча інспекція виявила порушення щодо якості нафтопродуктів на заправних станціях деяких відомих мереж. Зокрема, мова йде про бренди "ОККО" та "Укрнафта". Незважаючи на потужну рекламну кампанію, у якій особливий наголос робиться на контролі відповідності стандартам, саме ці підприємства продають водіям "бодягу". До того ж, підтверджені випадки системного недоливу бензину, на які громадяни скаржаться вже давно.

Автолюбителі стверджують, що масштаб порушень значно перевищує ті факти, що були встановлені інспекторами. На жаль, споживачі не мають змоги перевірити пальне одразу на АЗС. Тож скарги часто залишаються без розгляду через брак підстав. До того ж, вже майже 10 років держава практично не фінансує роботу служб, що мають здійснювати контроль якості нафтопродуктів. У них немає навіть елементарного обладнання.

Експерти закликають українців усе одно добиватися захисту своїх прав і у випадку виявлення обману звертатися до Держспоживінспекції. Вони також радять користуватися послугами лише тих АЗС, що обладнані пересувними лабораторіями, у яких здійснюються перевірки бензину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram