Для них – це шанс, але він вважає інакше
Загрузка плеера...

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 1 мільярд людей світу мають обмежені фізичні можливості. Та попри свої проблеми вони щодень пізнають все нове та намагають прожити життя недаремно. Але заступник голови Держдуми Російської Федерації Ігор Лєбєдєв вважає інакше. Цьому підтвердженням є його коментарі під репостом відеозапису у Twitter заступника голови Банку Росії Олександра Торшина.

Дівчинка Василина народилася без рук і навчилася їсти ніжками. Побачивши це відео Ігор Лєбєдєв залишив обурливий коментар: "Зачем таким детям разрешают появляться на свет, ведь это мученик, а не жизнь?! Современная медицина определяет патологию заранее".

Моментально на коментар Лєбєдєва відповів депутат Держдуми Сергій Боярський. Але на цьому голова Держдуми не зупинився. За його словами: "Омерзительно, когда такие мучаются, а не живут".

Але прийомна мама Василини зізналася, що не знає, як реагувати на слова Лєбєдєва.

"Я не знаю, як реагувати на такі речі, як слова цього політика. Для вірянина кожна людина це Боже творіння, створене для прекрасного життя. А якщо хтось впевнений, що люди походять від мавпи, тоді позиція, що виживає найсильніший, – нормальна. Напевно, так думають багато", – сказала Кнутсен.

Виявилося, що не тільки Лєбєдєв такої думки. Його батько, Володимир Жириновський, сказав: "Якщо ви такі жалісливі, візьміть дитину-інваліда з дитячого будинку і виховуйте. Великої черги я не помітив".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram