Чиновник "Укрзалізниці" вимагав серйозний хабар
Загрузка плеера...

Правоохоронці затримали в ресторані під час отримання хабара в розмірі 70 тис. дол. першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю "Укрзалізниці" Вахтанга Джакелі. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Він також додав, що це тільки перша частина неправомірної вигоди, загальна сума якої мала скласти 300 тис. грн. Чиновник вимагав хабар за позитивне вирішення питання щодо призначення людини на одну з керівних посад у регіональному відділенні "Укрзалізниці".

Водночас генеральний прокурор Юрій Луценко зауважив, що затриманий є громадянином Польщі, і був призначений ще попереднім керівництвом підприємства.

Крім того, про своє бачення інциденту написав у Facebook і міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, коли він особисто вимагав від Балчуна пояснень щодо призначення Джакелі, то "Войцех гордо відповідав, що це його особистий вибір, пан Вахтанг має чудове резюме і природжений антикорупціонер".

Міністр також зауважив, що у 2016-2017 роках реформа "Укрзалізниці" так і не відбулася. А щорічні втрати від корупції на цьому державному підприємстві, на його думку, складають мінімум 10-15 млрд гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram