МОК офіційно назвав міста-господарі Олімпіад
Загрузка плеера...

Делегати 131-ої сесії Міжнародного олімпійського комітету одностайно підтримали заявки Парижа та Лос-Анджелеса на проведення Літніх Ігор 2024 та 2028 року відповідно.

Голосування, що відбулося у столиці Перу Лімі, мало формальний характер. Обидва міста претендували на право приймати Олімпіаду-2024, але у серпні МОК вдалося вмовити американців поступитися французам в обмін на гарантії щодо наступних змагань.

Представники заявкового комітету Парижа стверджують, що 95% спортивних об’єктів готові прийняти атлетів та вболівальників хоч зараз. Особливістю Олімпійського парку у столиці Франції є те, що уся інфраструктура розміщена в межах 10 кілометрів.

Лос-Анджелес має більш ніж достатньо часу для того, аби забезпечити найвищий рівень проведення головної події чотириріччя. Вперше за всю історію МОК назвав господаря Ігор аж за 11 років до їх старту.

Зазначимо, що і Париж, і LA вже втретє проведуть Олімпіаду. Щоправда, американцям на повторення свята миру та спорту довелося чекати лише 44 роки, в той час як французи останній раз були господарями століття тому. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram