Фонсека здобув дебютну перемогу в Лізі чемпіонів

Єдиний представник України у груповому етапі Ліги чемпіонів розпочав єврокубкову кампанію з надважливої перемоги. У середу донецький "Шахтар" на харківському стадіоні "Металіст" обіграв "Наполі" з рахунком 2:1.

"Гірники" витримали стартовий натиск італійців і вже на 15-ій хвилині повели в рахунку. Капітан Даріо Срна відпасував на Факундо Феррейру, аргентинець елегантно скинув Тайсону, а сьомий номер більярдним ударом вразив нижній кут воріт Хосе Пепе Рейни. У першому таймі неаполітанці відповіли лише одним по-справжньому небезпечним моментом: Лоренцо Інсіньє пробивав на виконання, але Андрій Пятов перевів м’яч на кутовий.

Після перерви донеччани подвоїли перевагу. Тарас Степаненко ідеально навісив на Феррейру з лівого флангу, а форвард у властивій для себе манері одним дотиком надіслав снаряд у ціль. Святкуючи, Факундо щось дуже експресивно прокричав у камеру.

Втримати фору у два голи "Шахтарю" не вдалося. За фол Степаненка на Мертенсі арбітр призначив пенальті. Вирок виконав поляк Аркадіуш Мілік – без шансів для Пятова. Останні двадцять хвилин для українських вболівальників були валідольними, втім, підопічним Пауло Фонсеки вдалося грамотно відіграти в обороні та здобути три очки.

У іншому матчі групи F "Манчестер Сіті" знищив "Фейеноорд" 4:0. Можемо привітати Андрія Ярмоленка з дебютним голом за дортмундську "Борусію". Екс-динамівець створив справжній футбольний шедевр у протистоянні з лондонським "Тоттенгемом". На жаль, це не допомогло "джмелям" здобути позитивний результат – 3:1 на користь англійців.