Директор "Жулян" вірить у домовленість з Ryanair
Загрузка плеера...

Голова ради директорів аеропорту "Київ" Денис Костржевський заявив, що ірландський лоукостер "Ryanair" все ж буде літати до столиці. За словами посадовця, він та його партнери готові шукати фінансову формулу, що влаштувала б і летовище, і авіакомпанію.

Влітку "Жуляни" дуже швидко вийшли з переговорного процесу через пропозицію Ryanair знизити пасажирський збір до 7 доларів. Тоді пан Костржевський наполягав на рівні 21-22 долари. Відсутність компромісу станом на вересень директора не бентежить: мовляв, для такої серйозної справи три-чотири місяці – невеликий термін. Наприклад, домовленість із лоукостером WizzAir була досягнута лише за два роки. Для цього знадобилися значні поступки, в тому числі з боку держави.

За словами Костржевського, наразі аеропорт "Київ" веде переговори не лише з ірландцями, але й з двома десятками інших компаній. Більшість з них вже мають рейси до України, але прагнуть розширити маршрутні сітки.

Нагадаємо, що Ryanair відмовився від виходу на вітчизняний ринок через лобіювання аеропортом "Бориспіль" інтересів перевізника "МАУ", який має майже монопольний статус.    

Загрузка...
Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?