Чиновник з поліції охорони попався на хабарництві
Загрузка плеера...

Правоохоронці повідомили про викриття ще однієї корупційної схеми у Державній поліції охорони. За інформацією Генеральної прокуратури, один з керівників управління Держохорони регулярно отримував неправомірну вигоду від підлеглих. Чоловік очолював відділ ресурсного забезпечення і збирав талони на пальне у працівників підпорядкованих йому регіональних філій.

За таку "данину" хабарник обіцяв не заважати під час проведення торгів на закупку палива. Регіональні підрозділи передавали талони через поштово-логістичні відділення.

Операцію із затримання корупціонера проводили працівники СБУ, Генпрокуратури та Нацполіції. У ході розслідування провели обшуки у офісах поліції охорони у восьми областях. Правоохоронці навідались також додому до підозрюваних. Слідчі дії тривають, у прокуратурі повідомили, що вимагатимуть для організатора схеми запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, кілька тижнів тому за підозрою у хабарництві було затримано керівника державної служби охорони Сергія Будника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram