У дружини Омеляна знайшли незадекларований маєток
Загрузка плеера...

Поки міністр інфраструктури Володимир Омелян намагався спростувати інформацію про придбання його дружиною розкішного автомобіля Maybach, журналісти знайшли новий компромат на подружжя. Виявляється, що Світлана Бевза орендує поблизу столиці елітний маєток загальною площею майже 300 квадратних метрів.

Той факт, що у будинку хазяйнують саме міністр та його дружина, підтвердили охоронці, що працюють у котеджному містечку в селі Іванковичі Васильківського району Київської області. Згідно із законом, пан Омелян мав би вказати відомості про оренду у своїй електронній декларації. Проте на сайті НАЗК можна переконатися в тому, що урядовець проігнорував цю вимогу. Очільник Мінінфраструктури прозвітував лише про три київські квартири.

Найцікавіше те, що орендодавцем у документах на майно названо Христину Бевзу – родичку Світлани. Дівчина ще надто юна, аби мати у своєму розпорядженні кошти на придбання такої нерухомості. Тож, вірогідно, вона слугує підставною особою. А звідси запитання: звідки у сім’ї Омеляна гроші на маєток? Відповідь мають дати антикорупційні та правоохоронні органи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram