Екс-мер Києва у розшуку
Загрузка плеера...

Колишнього мера Києва оголосили в національний розшук. Про що свідчить інформація, розміщена на сайті Міністерства внутрішніх справ у розділі "Особи, які ховаються від органів влади".

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України у липні повідомила про підозру колишньому міському голові столиці у зловживанні владою та службовим становищем.

Черновецького підозрюють у незаконній передачі землі в оренду під будівництво вертолітного майданчика на користь наближених екс-президента України Віктора Януковича.

Сам Леонід Черновецький на своїй сторінці у соціальній мережі запевняє, що він ніколи не переховувався від прокуратури.

Леонід Черновецький, екс-мер Києва:

"Мне, как юристу, совершенно непонятно, почему меня объявляют в розыск в Украине, где я не проживаю! В Украине меня нет уже почти 6 лет и, прежде, чем объявлять меня в Украине в розыск, СБУ должна была поинтересоваться в прокуратуре и у моих адвокатов - где я нахожусь. Зачем меня искать там, где меня нет!

Я полностью уверен в том, что Луценко "забыл" сообщить СБУ о том, что он несколько раз получал официальные документы о моем фактическом местопребывании! Зачем так бездумно и бессмысленно задействовать государственный ресурс?"

Як вирішиться справа? Покажемо у наступних випусках новин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram