Таксисти накручують, чиновники готують штрафи
Загрузка плеера...

З приходом осіннього сезону столичні таксисти підняли тарифи на 20, а подекуди й на 50 відсотків. Клієнтам пояснюють: мовляв, більшість машин працюють на газі, а ціни на нього на заправних станціях ростуть. Експерти ж переконані: паливо тут ні до чого, а накруткою водії "шашечок" займають тому, що їх ніхто не контролює.

Міністерство інфраструктури, здавалося б, готове врегулювати ринок таксі. У відомстві активно пишуть текст постанови, що змусила б перевізників отримувати ліцензії та позначати свої транспортні засоби жовтими номерами. Порушникам обіцяють штрафи до 85 тисяч гривень, а контроль за виконанням нових правил будуть здійснювати поліція, ГФС та Укртрансбезпека.

Втім, транспортники називають проект популістським та вказують на численні недоліки. Зокрема, його ухвалення призведе до ситуації, коли той 1% таксистів, які працюють легально, перейдуть у тінь, адже не захочуть мати справу з бюрократичними структурами. До того ж, нічого не заважає поліції й зараз зупиняти та штрафувати незаконні таксі – але копи цим принципово не займаються.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram