Заборона на ввіз
Загрузка плеера...

З вересня нинішнього року набула чинності заборона на ввезення у Китай 24-х сортів твердих відходів з США. Серед яких – пластикова продукція та папір.

Річний оборот бізнесу з імпорту американського сміття в КНР оцінювався в 5 мільярдів доларів.

В Інституті переробки металобрухтних виробів інформують – заборона викликає паніку серед представників ринку, адже тепер обсяг поставок скоротиться на п’яту частину.

Нагадаємо, що про відповідні заходи Китай повідомив Всесвітню торгову організацію у липні цього року. Причина рішення – занепокоєння з приводу навколишнього середовища. В Уряді Китаю запевняють - разом із твердими відходами надходить і велика кількість небезпечних матеріалів.

Американці ж вважають, що з уведенням заборони багатьом китайським переробникам доведеться закритися. У результаті все рівно постраждає навколишнє середовище, адже більше сміття спалюватимуть або відвозитимуть на звалище.

Лом та відходи є шостим по величині експортом зі США у КНР. Торгівля відбувається наступним чином: щорічно із Китаю в американські порти відправляють контейнеровози зі споживчими товарами. Після з американських портів тими ж суднами транспортують відходи. Тож, виявляється, що набагато дешевше перевозити відходи зі США у Китай, ніж відправляти його по залізниці з Лос-Анджелеса в Чікаго.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram