Суд підтримав антиміграційний указ Трампа
Загрузка плеера...

Верховний суд Сполучених Штатів Америки зняв обмеження з антиміграційного указу президента Дональда Трампа. Служителі Феміди заблокували постанову своїх колег з Федерального апеляційного суду і визнали заборону на в’їзд людей з Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену законною. Втім, остаточне рішення щодо того, чи відповідає ініціатива голови держави конституції, буде ухвалено у жовтні.

Нагадаємо, що Дональд Трамп припинив прийом біженців на невизначений термін майже одразу після інавгурації. Рішення республіканця викликало хвилю протестів з боку американців. Його оскаржували у кількох судових інстанціях. Зрештою, у березні президент змушений був підписати ще один указ, який спіткала та ж сама доля. І тільки зараз адміністрація Трампа, схоже, близька до того, аби завершити тяганину та домогтися набуття документом чинності у повному обсязі.

За підрахунками експертів, антиміграційний указ стосуватиметься щонайменше 24 тисяч осіб. Агентство CNN повідомляє, що судді відмовилися будь-яким чином коментувати постанову про законність рішення Трампа.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram