Іранські компанії зацікавлені в оренді українських земель
Загрузка плеера...

Іранські компанії зацікавлені в оренді сільськогосподарської землі в Україні. Про це говориться в повідомленні Торгово-промислової палати щодо підсумків Українсько-іранського бізнес-форуму.

Торгово-промислова палата України:

"Іранська сторона виявила високу зацікавленість в імпорті з України пшениці, кукурудзи, сої, соняшника та нерафінованої соняшникової олії. Крім безпосереднього імпорту продукції АПК, іранські компанії зацікавлені в оренді сільськогосподарської землі та вирощуванні зернових та олійних культур для власного споживання або реекспорту в треті країни.

Стосовно співпраці в сфері машинобудування, представники іранських організацій та підприємств наполегливо висловлювали свою готовність імпортувати з України обладнання та технології для власних металургійних, машинобудівних заводів, підприємств залізничного транспорту, що обумовлено завданням Іранської держави якомога швидше модернізувати власне виробництво."

Також у повідомленні наголошується – іранські підприємства готові закуповувати промислову продукцію навіть невідомих або маловідомих торгових марок, якщо продукція відповідатиме їх вимогам щодо якості та ціни.

Нагадуємо, що за результатами першого кварталу нинішнього року Іран увійшов до 5-ки лідерів з експорту українських товарів. Сума експорту – понад 250 мільйонів доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram