170 мільярдів
Загрузка плеера...

На Київщині виявили підприємство зі статутним капіталом у 170 мільярдів гривень. Приватне підприємство "Валерій Іванов", розташоване у селі Веселинівка Баришівського району займається розведенням великої рогатої худоби.

Компанія – найбільша у країні. Більший статутний фонд має тільки Кабінет Міністрів та держава у його особі. Нагадаємо, що нині відповідно до законодавства статутний капітал може бути внесений грошима, матеріальними цінностями та предметами інтелектуальної власності: патентами, ноу-хау, торговельними марками, промисловими зразками.

Експерти стверджують - засновники компанії мають право оцінювати своє майно та інтелектуальну власність самостійно. А після – можуть його витрачати.

Та, як показує практика, розмір статутного капіталу компанії на сьогодні не має ніякого практичного значення при заключенні договору з контрагентом. Більш значущими є, приміром, репутація компанії, наявність основних засобів та активів, грошовий оборот, кількість співробітників тощо.

Максим Лазарев, адвокат:

"Компанія зі статутним капіталом розміром з мінімальну заробітну платню може прекрасно працювати і виконувати всі свої обов’язки. І, навпаки, банк чи завод з мільярдним статутним капіталом може розоритися і припинити свою діяльність".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram