Адвокат Гриба: хлопець непокоїться через ліки
Загрузка плеера...

Андрій Сабінін, адвокат 19-річного Павла Гриба, якого було викрадено у Білорусі, побачився зі своїм підзахисним. Зустріч відбулася у краснодарському СІЗО.

Родичі хлопця непокоються через його здоров'я. Павлові потрібно постійно приймати ліки, інакше у нього може статись крововилив, це може призвести навіть до смерті. Адвокат Павла Гриба на своїй сторінці у Facebook зазначив, що хлопець виглядає непогано, проте непокоїться через відсутність ліків.

Українець розповів, що його викрали у Гомелі невідомі особи, звідти його доправили до Смоленська, тут, через кілька днів після викрадення, було складено протокол, а вже потім хлопця доправили у СІЗО.

За розгляд справи Павла Гриба взявся і Європейський суд з прав людини. Тут вже ухвалили відповідне рішення, тепер міжнародний суд вимагатиме у російської сторони документи про затримання хлопця і звіт про стан його здоров'я.

Павло Гриб зник 24 серпня, після того, як поїхав до Білорусі на зустріч з дівчиною. Батьки вважають, що хлопця затримали через його проукраїнську позицію, яку він виражав у соцмережах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram