Суд арештував акції підприємства "Мотор Січ"
Загрузка плеера...

Шевченківський районний суд Києва заарештував 41% акцій запорізького підприємства "Мотор Січ", які перебувають у власності п'яти офшорних компаній і розміщені на рахунках зберігача Dragon Capital.

Судове рішення було прийнято ще 7 вересня за клопотанням Служби безпеки України. За версією слідчих, посадові особи і кінцеві бенефіціари підприємства за попередньою змовою уклали низку угод купівлі-продажу контрольного пакета акцій товариства на користь іноземних компаній, які мають намір вивести активи та виробничі компанії товариства за межі України, що призведе до його ліквідації та знищення підприємства.

Нагадаємо, що у липні генпрокурор Юрій Луценко заявив, що стосовно підприємства "Мотор Січ" відкрито кілька кримінальних проваджень. Одне з них начебто стосується передачі у власність великої частини акцій в невстановленому законодавством порядку.

Один із найбільших акціонерів-фізичних осіб, почесний президент підприємства, а нині народний депутат В'ячеслав Богуслаєв не підтвердив, але і не спростував інформацію про продаж акцій. Раніше він стверджував, що заява генерального прокурора України є безпідставною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram